Kağızmanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği

Arşiv

YEŞİL KAĞIZMANLILAR DERNEĞİ YÖNETİCİLERİNDEN ANLAMLI DESTEK

CESİM ÇELİKİzmir Bornova’da bulunan Yeşil Kağızmanlılar Derneği’nin Başkanı Cesim ÇELİK ve Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Aydemir, Akçay Köyü İlkokulu’ndaki tüm öğrencilerin kitaplarını hediye edecekler.
Dernek başkanımız Bican Veysel Yıldız, Yazarlar Okullarda/Anadolu Aydınlarla Buluşuyor Projesi’nin sadece İstanbul’daki Kağızmanlılarla yürütülmemesi, bütün hemşerilerimizce paylaşılması için iletişim bilgilerine ulaşabildiği diğer illerde bulunan dernek yöneticilerini arıyor. Bu görüşmelerimize ilk cevap İzmir’den geldi.
Derneğimizi telefonla arayan Yeşil Kağızmanlılar Derneği Başkanı ve İzmir Bornova Belediye Meclisi Üyesi hemşehrimiz Cesim ÇELİK, Yazarlar Okullarda projemize destek olmak istediklerini söyledi. Çelik, Aydemir Mermer’in sahibi ve Yeşil Kağızmanlılar Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Aydemir ile birlikte Akçay Köyü İlkokulu’ndaki öğrencilere hediye edilecek ve yazarlara imzalatılacak kitapların tümünün giderlerini karşılamak istediklerini bildirdi.AYDEMİR
Gurbetten sılaya sevgilerini çocuklara kitap göndererek somutlaştıran hemşehrilerimize katkılarından dolayı derneğimiz ve Kağızmanlılar adına teşekkür ediyoruz.
İzmir’de ve diğer illerde bulunan Kağızmanlı derneklerinin yöneticileri başta olmak üzere tüm Kağızmanlılar’dan ve Kağızman’ı sevenlerden de aynı duyarlılığı bekliyoruz.
İletişim için
Bican Veysel Yıldız: 0532 410 29 26
Hüseyin Çiftçi: 0535 418 77 17
Hilmi Alıcı: 0533 354 30 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir