Kağızmanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği

Arşiv

Hıfzı Sempozyumu Bildiri Özetleri Kitabımızı Yayınladık

Kağızmanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Kağızman Belediyesi, Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim ve Kültür Komisyonu UNESCO Türkiye Milli Komisyonu ile Kafkas Üniversitesi Kağızman Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun ortak çalışması olarak Kağızmanlı Hıfzı’nın ölümünün 100. yıl dönümünde büyük şairimizin adını dünyaya ve özellikle akademik çevrelere duyurmak amacıyla düzenlediğimiz “ÖLÜMÜNÜN 100. YILINDA KAĞIZMANLI HIFZI ULUSLARARASI SEMPOZYUMU” bildiri özetlerinin yer aldığı Ölümünün 100. Yılında Kağızmanlı Hıfzı Uluslararası Sempozyumu Bildiri Özetleri kitabımızı yayınladık. 

Türkiye’den ve dünyadan birçok halk edebiyatı uzmanının katılımı ile 07-09 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen sempozyumda sunulan bildirilerin özetlerinin yer aldığı kitaba Kağızmanlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin www.kagizmanlilar.com adresli internet sitesinin SEMPOZYUM bölümünde ulaşabilirsiniz.

Ölümünün 100. Yılında Kağızmanlı Hıfzı Uluslararası Sempozyumu Bildiri Özetleri kitabının baskıya uygun PDF biçimini ve baskıya uygun yüksek çözünürlükte kapak tasarımını aşağıdaki linke tıklayarak internet sitemizden indirebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir